Jane Iredale lugu

 

Jane Iredale on Iredale Mineral Cosmetics president ja rajaja. Ta pani firmale aluse 1994.aastal, mil tõi ilutööstuse turule jane iredale mineraalmeigisarja. Ta oli esimene, kes pakkus sellel turul nahka hooldavate komponentidega meigitooteid.

Karjäär meelelahutusäris inspireeris teda looma nahale kasulikku meigisarja. Ta puutus pidevalt kokku näitlejate ja modellidega, kes võitlesid erinevate meigitoodete poolt põhjustatud nahaprobleemidega. Tänu koostöökogemusele naistega, kelle karjäär sõltus ilusast tervest nahast, hakkas ta mõistma, kuidas kahjustunud nahk mitte ainult ei sega tööd, vaid mõjub laastavalt ka enesehinnangule.

Jane on alati pidanud jumestust naise heaolutunde oluliseks osaks ja ta tahtis, et see tunne oleks kergesti saavutatav. Sellel põhjusel on tema mineraalmeigipõhjad multifunktsionaalsed, täites samal ajal meigipõhja, puudri, peitekreemi ja päikesekaitse ülesannet. Jane eesmärk on luua tooteid, mis näevad head välja, mida on nauditav kasutada ja mis on nahale kasulikud. Lisaks peab olema neid mugav peale kanda, et võimalikult vähese ajaga saaks esile tuua kõige kaunim pool endast.

Meigisarjal on olnud rahvusvaheline menu. jane iredale tooteid müüakse kõikjal Ameerika Ühendriikides ja rohkem kui neljakümnes riigis üle maailma.