PureLash® ripsmepikendaja ja -palsam

PureLash® ripsmepikendaja ja -palsam

23,80 €

Tootekood: 19005
Ühik: tk
Kogus:   tk Lisa korvi


Üksainus kiht palsamit enne ripsmetušši aitab ripsmed muuta tugevamaks, pikemaks ja tihedamaks. Lisab ripsmetušile efektiivsust.

Imeline toode uskumatult tihedate ripsmete saavutamiseks. Kasuta palsamit enne ripsmetuši pealekandmist, et viimast kuluks vähem. Palsam võimendab märgatavalt ripsmete tihedust ning pikkust.

**Oluliseimad koostisosad:**

Merevetikaekstrakt
-Hooldab ja kaitseb ripsmeid.
-Kulub vähem ripsmetušši.
-Hoiab ära ripsmete kuivamise ja lõhenemise.
-Aitab ripsmetel kasvada.

Koostisosad Water, Algae Extract, Beeswax, Stearic Acid, Glycerin, Carnauba Wax, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Oleic Acid, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Sweet Almond Seed Extract.,

Water, Algae Extract, Beeswax, Stearic Acid, Glycerin, Carnauba Wax, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Oleic Acid, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Sweet Almond Seed Extract.


Sarnased tooted

44,80 €

Kreempuuder toimib nii silmameigi aluskreemina kui lauvärvina. Koostises kookosglütseriid ja mineraalid, mis annavad nendele šikilt moekatele toonidele kauapüsiva tulemuse.

Vaata toodet

Smooth Affair™ kreemjas lauvärv

25,10 €

Maksimaalselt naturaalse tulemuse saamiseks ja kulmustruktuuri säilitamiseks on pliiatsil keskmine katvus ning ülipeen süsi, mis võimaldab luua tühimikesse “karvakesi”.

Vaata toodet

Väljakeeratav kulmupliiats