Longest Lash pikendav ja tihendav ripsmetušš must Black Ice

Longest Lash pikendav ja tihendav ripsmetušš must Black Ice

43,40 €

Tootekood: 19108
Ühik: tk
Kogus:   tk Lisa korvi


Nendele, kes soovivad eraldatud, pikemaid ja tihedamaid ripsmeid!

Loodud selleks, et muuta ripsmed pikemaks ja tihedamaks. Pigistatavas tuubis suure ülikvaliteetse harjaga tušš hooldab ripsmeid ja hoiab ära nende kokkukleepumise ja murdumise ning ei pudene. Koostises olevad tselluloosikiud annavad pikad ja tihedad ripsmed.

**Oluliseimad koostisosad:**

Vetikaekstrakt
– Hooldab ja kaitseb karvu, muutes need tervemateks ja siledamateks

Tsellulooskiud
– Aitavad muuta ripmsed pikaks ja tihedaks

Pantenool
– B-vitamiinide kompleks
– Kasutatakse juustehoolduses

Koostisosad Water, Algae Extract, Beeswax, Carnauba Wax, Cellulose, Glyceryl Stearate, Glycerin, Hydrolyzed Algae Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Sweet Almond Seed Extract, Tribehenin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Oleic Acid.Saattaa sisältää: rautaoks,

Water, Algae Extract, Beeswax, Carnauba Wax, Cellulose, Glyceryl Stearate, Glycerin, Hydrolyzed Algae Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Sweet Almond Seed Extract, Tribehenin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Oleic Acid.Saattaa sisältää: rautaoks


Sarnased tooted

28,10 €

Eriti pikad, tihedad ja sulgkerged ent samas loomuliku väljanägemisega ripsmed. Meie patenditud koostis hooldab ja tugevdab ripsmeid ning duaalfunktsionaalne hari aitab rõhutada nii alumist kui ülemist ripsmekaart.

Vaata toodet

PureLash® pikendav ripsmetušš

22,80 €

Maksimaalselt naturaalse tulemuse saamiseks ja kulmustruktuuri säilitamiseks on pliiatsil keskmine katvus ning ülipeen süsi, mis võimaldab luua tühimikesse “karvakesi”.

Vaata toodet

Väljakeeratav kulmupliiats