BeautyPrep™ näoniisutaja

BeautyPrep™ näoniisutaja

45,50 €

Tootekood: 12430
Ühik: tk
Kogus:   tk Lisa korvi


Võimenda mineraalmeigi kasulikke omadusi ja valmista nahk ette jumestamiseks meie kõrgtasemel igapäevaseks kasutamiseks mõeldud niisutava näokreemiga, mis muudab naha pehmeks ning siledaks.

Koostises on kasutatud nelja erineva orgaanilise roosi tüvirakuekstrakti, mis niisutavad, kirgastavad ja kaitsevad nahka vedelikukao ning väliste saasteainete eest. Ideaalne igapäevase kõrgtasemelise näohooldusrežiimi osa koos BeautyPrep näopuhastusvahendi ja näotoonikuga. Muudab jumestuse pealekandmise lihtsamaks ja pikendab selle pealpüsivust. Lõhnastatud orgaanilise sidrunheinaga.

Koostisosad Aqua/Water/Eau, Rosa Damascena Flower Water, Coconut Alkanes, Coco-Caprylate/Caprate, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Rosa Centifolia Extract, Rosa Canina (Rosehips) Fruit Extract, Persea G,

Aqua/Water/Eau, Rosa Damascena Flower Water, Coconut Alkanes, Coco-Caprylate/Caprate, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Rosa Centifolia Extract, Rosa Canina (Rosehips) Fruit Extract, Persea G


Sarnased tooted

33,50 €

Võimenda mineraalmeigi kasulikke omadusi ja valmista nahk ette jumestamiseks meie kõrgtasemel igapäevaseks puhastamiseks mõeldud näopuhastajaga, mis muudab naha pehmeks ning siledaks.

Vaata toodet

BeautyPrep™ näopuhastaja

38,50 €

Võimenda mineraalmeigi kasulikke omadusi ja valmista nahk ette jumestamiseks meie kõrgtasemel igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toonikuga, mis aitab taastada naha struktuuri.

Vaata toodet

BeautyPrep™ näotoonik